Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об аренде земли" (относительно некоторых ограничений аренды земель сельскохозяйственного назначения)

Проект закона Украины от 27.03.2012 № 10273
Дата рассмотрения: 27.03.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про оренду землі" (щодо деяких обмежень оренди земель сільськогосподарського призначення)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про оренду землі" (161-14) (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 10, ст. 102) такі зміни:

1) Частину першу статті 5 Розділу I викласти у наступній редакції:

"Орендарями земельних ділянок є юридичні або фізичні особи, зареєстровані в порядку, встановленому законом, яким на підставі договору оренди належить право оренди земельної ділянки".

2) Розділ I доповнити статтею 9-1 наступного змісту:

"Стаття 9-1. Обмеження щодо граничних площ оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Площа земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення сільськогосподарського виробництва, яка може перебувати в оренді однієї особи з урахуванням осіб, пов'язаних з нею відносинами контролю, не може перевищувати 10 % площі сільськогосподарських угідь на території одного району та зареєстрованої за місцем розташування земельної ділянки.

Загальна площа земельних ділянок сільськогосподарського призначення в оренді однієї особи на території України не може перевищувати 50 тис. га.".

3) Розділ VIII "Прикінцеві положення" доповнити пунктом 3 наступного змісту:

"3. Особи, які орендують земельні ділянки, загальна площа яких перевищує встановлені ст. 9-1 цього Закону граничні площі оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, повинні до 1 січня 2013 року привести загальну граничну площу орендованої землі у відповідність з нормами цього Закону".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос