Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс административного судопроизводства Украины (относительно усовершенствования судебного контроля)

Проект закона Украины от 07.03.2012 № 10158
Дата рассмотрения: 07.03.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо вдосконалення судового контролю)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести наступні зміни та доповнення в Кодекс адміністративного судочинства України (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., N 35-36, N 37, ст. 446):

1. Частину 1 ст. 267 Кодексу адміністративного судочинства викласти у наступній редакції:

"Суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, має право зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у місячний термін після ухвалення рішення суду звіт про виконання судового рішення. Якщо на заяву, звернення особи, на користь якої винесені судові рішення, суб'єкт владних повноважень надав відповідь, в якій зазначаються підстави невиконання судового рішення, яке вступило в законну силу, то при розгляді адміністративної справи в суді за клопотанням особи, на користь якої винесені судові рішення, суд не повинен зобов'язувати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подавати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення, після винесення ухвали суду на клопотання особи, яка звернулась до суду за захистом своїх прав.

2. У частині 2 ст. 267 Кодексу адміністративного судочинства слова "встановити новий строк подання звіту," виключити.

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос