Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О восстановлении платежеспособности должника или признании его банкротом" (относительно защиты прав граждан - инвесторов жилья в случае банкротства)

Проект закона Украины от 06.03.2012 № 10150
Дата рассмотрения: 06.03.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо захисту прав громадян - інвесторів житла у випадку банкрутства)

Верховна Рада України постановляє:

I. Частину першу статті 26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (Відомості Верховної Ради України, 1999 p., N 42-43, ст. 378; 2006 р., N 1, ст. 18) викласти у наступній редакції:

"1. Усі види майнових активів (майно та майнові права) банкрута, які належать йому на праві власності або повного господарського відання на дату відкриття ліквідаційної процедури та виявлені в ході ліквідаційної процедури, включаються до складу ліквідаційної маси, за винятком об'єктів житлового фонду, в тому числі гуртожитків, дитячих дошкільних закладів, об'єктів комунальної інфраструктури та об'єктів незавершеного будівництва житлового призначення, які в разі банкрутства підприємства передаються в порядку, встановленому законодавством, до комунальної власності відповідних територіальних громад без додаткових умов і фінансуються в установленому порядку.

Порядок передачі об'єктів незавершеного будівництва житлового призначення до комунальної власності відповідних територіальних громад встановлюється Кабінетом Міністрів України.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дати його опублікування

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

В. Литвин

Опрос