Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О выборах народных депутатов Украины" (относительно оборудования помещений для голосования веб-камерами)

Проект закона Украины от 06.03.2012 № 10149
Дата рассмотрения: 06.03.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо оснащення приміщень для голосування веб-камерами)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Голос України, 2011, 12, 10.12.2011 N 234) такі зміни:

1. статтю 83 доповнити частиною 8 такого змісту:

"8. Приміщенні для голосування на звичайних виборчих дільницях в обов'язковому порядку оснащуються не менше ніж двома цифровими відеокамерами які в режимі реального часу передають зображення з дільниці до мережі Інтернет (веб-камерами). Центральна виборча комісія забезпечує вільний доступ через мережу Інтернет до відео трансляції будь-якої звичайної виборчої дільниці".

2. Пункт шостий розділу XV "Прикінцеві та перехідні положення" доповнити підпунктом 7 такого змісту:

"7) забезпечити оснащення приміщень для голосування на всіх звичайних виборчих дільницях як мінімум двома відеокамерами (веб-камерами), та забезпечити в день виборів вільний доступ через мережу Інтернет до відео трансляції будь-якої звичайної виборчої дільниці".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос