Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях относительно усовершенствования ответственности за правонарушения в сфере градостроения

Проект закона Украины от 01.03.2012 № 10139
Дата рассмотрения: 11.10.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення відповідальності за правопорушення у сфері містобудування

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до N 51, ст. 1122) такі зміни:

1. Абзац перший частини дев'ятої статті 96 доповнити словами і цифрами "вчинене щодо об'єктів IV категорії складності".

2. У статті 221 слова і цифри "частиною третьою статті 961" замінити словами і цифрами "частинами третьою - п'ятою статті 961".

3. У частині першій статті 2446 слова "(крім частини третьої)" замінити словами і цифрами "(крім частин третьої - п'ятої), 97".

4. У пункті 21 частини першої статті 255 слова "частина третя" замінити словами "частини третя - п'ята".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Установити, що штрафні санкції, передбачені частинами одинадцятою - п'ятнадцятою статті 96 Кодексу України про адміністративні правопорушення, застосовуються до фізичних осіб, які експлуатують неприйняті в експлуатацію об'єкти, закінчені будівництвом, з дня набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності".

____________

Опрос