Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях (относительно унификации размера штрафов за административные правонарушения на транспорте)

Проект закона Украины от 13.01.2012 № 9709
Дата рассмотрения: 13.01.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо уніфікації розміру штрафів за адміністративні правопорушення на транспорті)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верхової Ради України, 1984 р., додаток до N 51, ст. 1122) такі зміни:

1. У статті 121:

1) у частині першій слова "від двадцяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

2) у частині другій слова "від сорока до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

3) у частині третій слова "від двадцяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

4) у частині четвертій після слів "десяти діб" доповнити словами "за рішенням суду".

5) у частині п'ятій слова "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

6) у частині шостій слова "від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на "у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

7) у частині сьомій після слів "чи без такого" доповнити словами "за рішенням суду".

2. У статті 121-1 слова "від п'ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

3. У статті 121-2:

1) у частині першій слова "від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

2) у частині другій слова "від п'ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

3) у частині третій слова "від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

3. У статті 122:

1) у частині першій слова "від п'ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

2) у частині другій слова "від двадцяти п'яти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

3) у частині третій слова "від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

5. У статті 123:

1) у частині першій слова "від двадцяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

2) у частині другій слова "від п'ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

6. У статті 124-1 слова "від чотирьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

7. У статті 126:

1) у частині першій слова "від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.".

2) у частині другій слова "від тридцяти до тридцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

3) у частині третій слова "від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

8. У статті 127:

1) у частині першій виключити слова "або накладення штрафу від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

2) у частині другій слова "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

3) у частині третій слова "від восьми до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

9. У статті 128:

1) у частині першій слова "від сорока до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

2) у частині другій слова "від п'ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

10. У статті 129:

1) у частині першій слова "від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

2) у частині другій слова "від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

3) у частині третій слова "від шістдесяти до сімдесяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

11. Статтю 132-1 викласти у такій редакції:

"Стаття 132-1. Порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами

Порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями або залізничними переїздами -

тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, уповноважених з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів, громадян - суб'єктів господарської діяльності - у розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.".

12. Статтю 133 викласти у такій редакції:

"Стаття 133. Порушення правил перевезення небезпечних речовин і предметів на транспорті

Порушення правил перевезення небезпечних речовин або предметів ручною кладдю на залізничному транспорті - тягне за собою накладення штрафу у розмірі шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення правил перевезення небезпечних речовин або предметів на морському і річковому транспорті - тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і накладення штрафу на посадових осіб - у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення правил перевезення небезпечних речовин або предметів на повітряному транспорті - тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, з оплатним вилученням або конфіскацією зазначених речовин і предметів або без таких, і на посадових осіб - у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Провезення в автобусах, маршрутних таксі, тролейбусах або трамваях, а також здача в багаж чи в камеру схову на автомобільному транспорті небезпечних речовин або предметів - тягнуть за собою попередження

Перелік небезпечних речовин або предметів визначається правилами перевезення, діючими на відповідних видах транспорту.".

18. У статті 133-1:

1) у частині першій слова "від двох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

2) у частині другій слова "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" замінити на слова "у розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного після його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос