Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Кодекс Украины об административных правонарушениях (относительно выбрасывания отходов в ненадлежащих местах)

Проект закона Украины от 11.01.2012 № 9680
Дата рассмотрения: 11.01.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін та доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо викидання відходів у неналежних місцях)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради Української РСР (ВВР) 1984, додаток до N 51, ст. 1122) такі зміни:

1. Доповнити Кодекс новою статтею:

"Стаття 152-1. Викидання відходів у неналежних місцях

Викидання відходів, включаючи недопалки, обгортки, тару, будь-які інші відходи чи сміття, в населених пунктах за межі урн, контейнерів чи інших ємкостей, призначених для збирання, утилізації чи переробки сміття, -

тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

2. У статті 222:

у першому абзаці частини першої після слів "порушення громадського порядку" додати слова "про порушення чистоти в населених пунктах та в інших визначених законом місцях";

у першому абзаці пункту першого частини другої після слова та цифр "статтями 137" додати цифри "152-1";

у третьому абзаці пункту першого частини другої слова та цифри "статтями 156, 177" замінити на слова та цифри "статтями 152-1, 156, 177", а слова та цифри "за правопорушення, передбачені статтею 177" замінити на слова та цифри "за правопорушення, передбачені статтями 152-1, 177".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через три місяці після його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня опублікування цього Закону забезпечити приведення підзаконних нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос