Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно установления "зеленого" тарифа на электрическую энергию, произведенную из твердых бытовых отходов

Проект закона Украины от 14.12.2011 № 9588
Дата рассмотрения: 14.12.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення "зеленого" тарифу на електричну енергію, вироблену з твердих побутових відходів

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України::

1. Абзац другий статті 1 Закону України "Про альтернативні джерела енергії" (Відомості Верховної Ради України, 2003, N 24, ст. 155) викласти у такій редакції:

"альтернативні джерела енергії - відновлювані джерела енергії, до яких належать енергія сонячна, вітрова, геотермальна, енергія хвиль та припливів, гідроенергія, енергія біомаси, газу з органічних відходів, газу каналізаційно-очисних станцій, біогазів, та вторинні енергетичні ресурси, до яких належать доменний та коксівний гази, газ метан дегазації вугільних родовищ, тверді побутові відходи, перетворення скидного енергопотенціалу технологічних процесів.".

2. У статті 17-1 Закону України "Про електроенергетику" (Відомості Верховної Ради України, 1998 р., N 1, ст. 1; 2000 р., N 38, ст. 319, ст. 321):

1) після частини шостої доповнити частиною такого змісту:

"Величина зеленого тарифу для суб'єктів господарювання, які виробляють електричну енергію з твердих побутових відходів, встановлюється на рівні роздрібного тарифу для споживачів другого класу напруги на січень 2009 року, визначеного із застосуванням тарифного коефіцієнта, що застосовується для пікового періоду часу (для тризонної тарифної класифікації), помноженого на коефіцієнт "зеленого" тарифу для електроенергії, виробленої з твердих побутових відходів".

У зв'язку з цим частини сьому - п'ятнадцяту вважати відповідно частинами восьмою - шістнадцятою;

2) частину сьому доповнити абзацом такого змісту:

"2,3 - для електроенергії, виробленої з твердих побутових відходів";

3) після частини тринадцятої доповнити частиною такого змісту:

"Зазначений порядок стимулювання виробництва електроенергії, виробленої з твердих побутових відходів, застосовується для об'єктів, введених в експлуатацію після набрання чинності законодавчої норми щодо стимулювання виробництва електроенергії, виробленої з твердих побутових відходів".

У зв'язку з цим частини чотирнадцяту - шістнадцяту вважати відповідно частинами п'ятнадцятою - сімнадцятою.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України в тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити прийняття нормативно-правових актів, передбачених цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос