Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О благоустройстве населенных пунктов" (относительно запрещения установления ограждений с целью ограничения доступа граждан к территориям зданий органов государственной власти и органов местного самоуправления)

Проект закона Украины от 10.11.2011 № 9436
Дата рассмотрения: 09.11.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про благоустрій населених пунктів" (щодо заборони встановлення огорож з метою обмеження доступу громадян до територій будівель органів державної влади і органів місцевого самоврядування)

Верховна Рада України постановляє:

I. Закон України "Про благоустрій населених пунктів" (Відомості Верховної Ради України, 2005, N 49, ст.517) доповнити новою статтею 14-1 такого змісту:

"Стаття 14-1. Доступ громадян до територій будівель органів державної влади і органів місцевого самоврядування

1. Громадяни мають право на безперешкодний доступ до територій будівель органів державної влади і органів місцевого самоврядування.

2. Забороняється встановлення огорож, парканів, ґрат та будь-яких інших штучних перешкод з метою обмеження доступу громадян до територій будівель органів державної влади і органів місцевого самоврядування.".

II. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Органам управління у сфері благоустрою населених пунктів в двотижневий термін з дня набрання чинності цим Законом привести території будівель органів державної влади і органів місцевого самоврядування у відповідність із цим Законом та демонтувати огорожі навколо будівель органів державної влади і органів місцевого самоврядування, що створюють перешкоди громадянам у доступі до цих територій.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос