Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статьи 10-1 и 11 Закона Украины "О прокуратуре" (относительно полномочий прокурора Автономной Республики Крым)

Проект закона Украины от 01.11.2011 № 9369
Дата рассмотрения: 01.11.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статей 101 та 11 Закону України "Про прокуратуру" (щодо повноважень прокурора Автономної Республіки Крим)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про прокуратуру" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1991, N 53, ст. 793) такі зміни.

1. Викласти статтю 101 у такій редакції:

"Стаття 101. Повноваження прокурора Автономної Республіки Крим щодо правових актів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Ради міністрів та інших органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, які суперечать Конституції та законам України

Правові акти Ради міністрів та інших органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, які суперечать Конституції та законам України, можуть бути опротестовані прокурором Автономної Республіки Крим.

Протест вноситься до того органу, який видав незаконний акт, а в разі відхилення протесту прокурор Автономної Республіки Крим або його заступники звертаються із позовною заявою до окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим в порядку, передбаченому законодавством про скасування незаконного правового акта.

Прокурор Автономної Республіки Крим може звернутися до Верховної Ради Автономної Республіки Крим з поданням або протестом, залежно від характеру порушень, про невідповідність Конституції та законам України правових актів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, її Президії та інших органів Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

Прокурор Автономної Республіки Крим може вносити поданням до Верховної Ради Автономної Республіки Крим з питань, що потребують тлумачення Закону".

2. У частині другій статті 11 слово "Уряду" замінити словосполученням "Ради міністрів".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос