Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 105 Бюджетного кодекса Украины относительно принципов и критериев распределения субвенций на выполнение инвестиционных программ (проектов)

Проект закона Украины от 31.10.2011 № 9367
Дата рассмотрения: 31.10.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 105 Бюджетного кодексу України щодо принципів та критеріїв розподілу субвенцій на виконання інвестиційних програм (проектів)

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до статті 105 Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2010 p., N 50-51, ст. 572) такі зміни:

1) у частині другій:

пункт 2 після слова "власності" доповнити словами ", насамперед на завершення будівництва та реконструкції об'єктів з високим ступенем будівельної готовності";

пункт 4 викласти в такій редакції:

"4) рівня забезпеченості об'єктами соціальної інфраструктури, що підвищує інвестиційну привабливість території;";

2) частину третю викласти в такій редакції:

"3. Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних програм (проектів) надаються в межах їх обсягів, затверджених законом про Державний бюджет України окремо для бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів, бюджетів мм. Києва та Севастополя, з їх подальшим перерозподілом між бюджетами міст республіканського значення Автономної Республіки Крим, міст обласного значення, районними бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами місцевого самоврядування.

Розподіл обсягів субвенцій здійснюється за такими критеріями:

чисельність населення регіону, відповідно до якого обсяги субвенцій розподіляються пропорційно між усіма регіонами (70 відсотків загального обсягу);

рівень соціально-економічного розвитку за показником валового регіонального продукту на одну особу в абсолютному значенні, відповідно до якого обсяги субвенцій розподіляються між окремими регіонами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (30 відсотків загального обсягу).".

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос