Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Хозяйственный процессуальный кодекс Украины (относительно приведения в соответствие с Законом Украины "О судоустройстве и статусе судей")

Проект закона Украины от 20.10.2011 № 9318
Дата рассмотрения: 20.10.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України (щодо приведення у відповідність з Законом України "Про судоустрій та статус суддів")

З метою приведення Господарського процесуального кодексу України у відповідність до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до статті 3 Господарського процесуального кодексу України N 1798-XII від 06.11.91 (Відомості Верховної Ради України, 1992, N 6 (11.02.92), ст. 56) та викласти її в такій редакції:

"1. Господарське судочинство здійснюється державною мовою.

2. Особи, які беруть участь у справі та не володіють або недостатньо володіють державною мовою, мають право користуватися рідною мовою або мовою, якою вони володіють, а також регіональною мовою або мовою меншин відповідно до Закону України "Про ратифікацію Європейської хартії регіональних мов або мов меншин", і послугами перекладача в порядку, встановленому цим Кодексом.

3. Судові документи складаються державною мовою.

4. Використання в господарському судочинстві регіональних мов або мов меншин гарантується державою та забезпечується за рахунок коштів Державного бюджету".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

у місячний термін привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос