Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О выборах народных депутатов Украины" (относительно порядка формирования избирательных комиссий и права на участие в распределении депутатских мандатов кандидатами в народные депутаты Украины)

Проект закона Украины от 05.10.2011 № 9254
Дата рассмотрения: 05.10.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо порядку формування виборчих комісій та права на участь у розподілі депутатських мандатів кандидатами у народні депутати України)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 27-28, ст. 366) такі зміни:

1. У статтю 27:

1) частину 2 після слів: "мають свої партійні фракції (фракції блоків), а також" доповнити словами: "партії (блоки) представлені у місцевих радах відповідного регіону та";

2) частину 3 після слів: "мають свої партійні фракції (фракції блоків)" доповнити словами: "та партії (блоки) представлені у місцевих радах відповідного регіону у пропорційному співвідношенні до кількості представлених депутатів у відповідних місцевих радах.".

2. У статтю 28:

1) у частині 4 слова: "а також інші партії (блоки) - суб'єкти виборчого процесу" замінити словами: "а також партії (блоки) представлені у місцевих радах відповідного регіону та інші партії (блоки) - суб'єкти виборчого процесу.";

2) частину 5 після слів: "мають свої партійні фракції (фракції блоків)" доповнити словами: "та партії (блоки) представлені у місцевих радах відповідного регіону у пропорційному співвідношенні до кількості представлених депутатів у відповідних місцевих радах.".

3. У статтю 29:

1) у частині 3 після слів: "мають свої партійні фракції (фракції блоків)," доповнити словами: "партії (блоки) представлені у місцевих радах відповідного регіону та".

4. У статтю 96:

1) частину 3 викласти в наступній редакції:

"Право на участь у розподілі депутатських мандатів набувають кандидати у депутати, включені до виборчих списків партій, що отримали три і більше відсотків голосів виборців та кандидати у депутати, включені до виборчих списків блоків політичних партій, що отримали п'ять і більше відсотків голосів виборців, які взяли участь у голосуванні у загальнодержавному виборчому окрузі."

2) Частину 4 викласти в наступній редакції:

"Кандидати у депутати, включені до виборчого списку партії, який отримав менше трьох відсотків голосів виборців та кандидати у депутати, включені до виборчих списків блоків політичних партій, який отримав менше п'яти відсотків голосів виборців, які взяли участь у голосуванні, права на участь у розподілі депутатських мандатів не мають.

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного, за днем його опублікування.

2. Центральній виборчій комісії України у двох місячний термін затвердити та надати роз'яснення виборчим комісіям та іншим суб'єктам виборчого процесу щодо формування складу виборчих комісій у відповідності до цього закону.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос