Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно обеспечения конституционных прав арестованных лиц на медицинскую помощь и вероисповедание)

Проект закона Украины от 22.09.2011 № 9206
Дата рассмотрения: 22.09.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення конституційних прав заарештованих осіб на медичну допомогу та віросповідання)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Кримінально-процесуального кодексу України та Закону України "Про попереднє ув'язнення" такі зміни:

1. У Кримінально-процесуальному кодексі України:

1) частину другу статті 43 після слів "до першого допиту" доповнити словами: "на вільний вибір і допуск лікаря для отримання медичної допомоги та священнослужителя для відправлення релігійних таїнств і обрядів у слідчих ізоляторах".

2. У Законі України "Про попереднє ув'язнення" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1993, N 35, ст. 360 з наступними змінами):

1) частину першу статті 9 доповнити новим абзацом такого змісту: "на вільний вибір і допуск священнослужителя для відправлення релігійних таїнств і обрядів";

2) статтю 11 доповнити частиною 6 такого змісту: "Особа, взята під варту, має право на вільний вибір і допуск лікаря для отримання медичної допомоги у слідчому ізоляторі за власні кошти".

II. Цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

В. ЛИТВИН 

Опрос