Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты (относительно торфа и бурого угля)

Проект закона Украины от 13.09.2011 № 9148
Дата рассмотрения: 13.09.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо торфу та бурого вугілля)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до таких законодавчих актів України:

1. Абзац дев'ятнадцятий статті 1 розділу 1 Закону України "Про альтернативні види палива" N 1391-XIV (Відомості Верховної Ради, 2000 р., N 12, стр. 94) із змінами, внесеними згідно із Законом України від 21 травня 2009 р. (Відомості Верховної Ради, 2009 р., N 40, стр. 577) викласти у наступній редакції:

"тверде біопаливо - тверда біомаса, що використовується як котельне- пічне паливо, у тому числі дрова, торф, тирса, тріска, солома, інші сільськогосподарські відходи, гранули та брикети, вироблені з біомаси, деревне та буре вугілля та вуглиста речовина".

2. Абзац другий статті 1 розділу I Закону України "Про альтернативні джерела енергії" N 555-IV (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., N 24, ст. 155) із змінами, внесеними Законом України від 25 вересня 2008 року 601-VI (Відомості Верховної Ради N 13, 2009 р., ст. 155) викласти у наступній редакції:

"альтернативні джерела енергії - відновлювані джерела енергії, до яких належать енергія сонячна, вітрова, геотермальна, енергія хвиль та припливів, гідроенергія, енергія біомаси, у тому числі твердої біомаси, що використовується як котельно-пічне паливо, у тому числі дрова, торф, тирса, тріска, солома, інші сільськогосподарські відходи, гранули та брикети, вироблені з біомаси, деревне та буре вугілля та вуглиста речовина, газу з органічних відходів, газу каналізаційно-очисних станцій, біогазів, та вторинні енергетичні ресурси, до яких належать доменний та коксівний гази, газ метан дегазації вугільних родовищ, перетворення скидного енергопотенціалу технологічних процесів".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести у відповідність з цим Законом свої нормативно-правові акти;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос