Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О прожиточном минимуме" относительно формирования потребительской корзины

Проект закона Украины от 18.07.2011 № 9016
Дата рассмотрения: 18.07.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про прожитковий мінімум" щодо формування споживчого кошика

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про прожитковий мінімум" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., N 38, ст. 348; 2005 р., NN 17-19, ст. 267) такі зміни:

1. частину першу статті 3 викласти у такій редакції:

"1. Набір продуктів харчування, набір непродовольчих товарів та набір послуг за поданням Кабінету Міністрів України щороку затверджується Верховною Радою України окремим законом до початку розгляду проекту закону про Державний бюджет України. Набір продуктів харчування та набір непродовольчих товарів визначаються в натуральних показниках, набір послуг - у нормативах споживання".

2. У статті 4:

у частині першій слово "встановлюється" замінити словом "визначається";

перше речення частини третьої викласти у такій редакції:

"Прожитковий мінімум на одну особу, а також окремо для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення розраховується з урахуванням індексу споживчих цін, визначеного в основних прогнозних макропоказниках економічного і соціального розвитку України, та щороку затверджується Верховною Радою України в Законі України про Державний бюджет України на відповідний рік".

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня опублікування цього Закону забезпечити формування наборів продуктів харчування, наборів непродовольчих товарів та наборів послуг для основних соціальних і демографічних груп населення з урахуванням потреб пенсіонерів, непрацездатних осіб, осіб з обмеженою працездатністю у лікарських препаратах, спеціальному медичному обладнанні та необхідних медичних послуг; потреб дітей у віці від 6 до 18 років у доступі до послуг освіти, зокрема, доступі до мережі Інтернет, придбанні навчальної літератури, та внести їх на розгляд Верховної Ради України.

  

Голова Верховної Ради України

Опрос