Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об образовании" (относительно государственных гарантий педагогическим и научно-педагогическим работникам)

Проект закона Украины от 18.07.2011 № 9008
Дата рассмотрения: 18.07.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про освіту" (щодо державних гарантій педагогічним та науково-педагогічним працівникам)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про освіту" (Відомості Верховної Ради, 1991, N 34, стор. 451; 1996, N 21, ст. 84; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004, N 15, ст. 228, N 17-18, ст.250; 2006, N 28, ст. 242;) такі зміни:

1. Абзац дев'ятий частини першої статті 57 Закону викласти у такій редакції:

"виплату педагогічним і науково-педагогічним працівникам надбавок за вислугу років щомісячно у відсотках до посадового окладу (ставки заробітної плати) залежно від стажу педагогічної роботи у таких розмірах: понад 3 роки - 20 відсотків, понад 10 років - 30 відсотків, понад 20 років - 50 відсотків;".

2. Абзац одинадцятий частини першої статті 57 Закону викласти у такій редакції:

"виплату педагогічним і науково-педагогічним працівникам допомоги на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати), але не менше трьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб, при наданні щорічної відпустки;".

3. Абзац перший частини четвертої статті 57 Закону викласти у такій редакції:

"Педагогічним працівникам, які працюють у сільській місцевості і селищах міського типу, а також пенсіонерам, які раніше працювали педагогічними працівниками в цих населених пунктах і проживають у них, держава відповідно до чинного законодавства забезпечує безплатне користування житлом з опаленням і освітленням у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.".

4. Частину п'яту статті 57 Закону доповнити новим абзацом такого змісту:

"Педагогічним та науково-педагогічним працівникам державних та комунальних закладів освіти, за їх заявами, за рахунок бюджетних коштів щорічно надається матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей закон набирає чинності з 1 січня 2012 року.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня опублікування цього Закону:

- передбачити видатки бюджету, необхідні для реалізації цього закону при підготовці проекту Державного бюджету України на 2012 рік;

- привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

- забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

  

Голова Верховної Ради України

Опрос