Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О недопущении ухудшения пенсионного обеспечения граждан Украины

Проект закона Украины от 18.07.2011 № 9004
Дата рассмотрения: 18.07.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про недопущення погіршення пенсійного забезпечення громадян України

Цей Закон спрямований на недопущення підвищення віку, починаючи з якого жінки мають право на призначення пенсії за віком, недопущення підвищення мінімального страхового стажу та зменшення величини оцінки одного року страхового стажу в солідарній пенсійній системі, оскільки такі зміни порушують соціальні права громадян України, гарантовані чинним законодавством.

Стаття 1. Встановити до 1 січня 2030 року мораторій на підвищення віку, починаючи з якого жінки мають право на призначення пенсії за віком, визначеного у статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та у інших нормативно - правових актах України.

Стаття 2. Встановити до 1 січня 2030 року мораторій на підвищення мінімального стажу роботи та мінімального страхового стажу для чоловіків і жінок, необхідного для призначення всіх видів пенсій визначених Законами України "Про пенсійне забезпечення" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Стаття 3. Встановити, до 1 січня 2030 року мораторій на зменшення величини оцінки одного року страхового стажу (у відсотках), що застосовується з 01.10.2008 року при обчисленні пенсії.

Стаття 4. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос