Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственной социальной помощи малообеспеченным семьям" (относительно определения размера помощи)

Проект закона Украины от 18.07.2011 № 9003
Дата рассмотрения: 18.07.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо визначення розміру допомоги)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (Відомості Верховної ради України 2000 р., N 35, ст. 290; 2002 р., N 50, ст. 367; 2004 р., N 5, ст. 25) такі зміни:

1. У статті 5:

1) частину другу виключити.

2) частину третю викласти у такій редакції: "Прожитковий мінімум на одну особу, а також окремо для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення, встановлюється та затверджується одночасно з прийняттям закону про Державний бюджет України на відповідний рік."

3) у частинах четвертій та п'ятій слова "рівень забезпечення прожиткового мінімуму" замінити словами "розмір прожиткового мінімуму".

2. У статті 8: частину другу викласти у такій редакції: "У разі затвердження нового розміру прожиткового мінімуму розмір призначеної допомоги перераховується без звернення уповноваженого представника сім'ї.".

II. Цей закон набирає чинності з 1 січня 2012 року.

III. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня опублікування цього Закону:

- привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

- забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

  

Голова Верховної Ради України

Опрос