Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс торгового мореплавания Украины (относительно плавания спортивных и прогулочных судов под флагами иностранных государств)

Проект закона Украины от 08.07.2011 № 8788
Дата рассмотрения: 07.07.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Кодексу торговельного мореплавства України (щодо плавання спортивних і прогулянкових суден під прапорами іноземних держав)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Кодексу торговельного мореплавства України (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., N 47 - 52, ст. 349; 2007 р., N 33, ст. 440) такі зміни:

1) Доповнити статтею 321 такого змісті:

"Стаття 321. Плавання суден під прапорами іноземних держав на внутрішніх водних шляхах України

Плавання суден під прапорами іноземних держав на внутрішніх водних шляхах України здійснюється на підставі міжнародних договорів України, а також на підставі дозволу центрального органу виконавчої влади в галузі транспорту, за винятком випадків, передбачених частиною другою цієї статті.

Плавання спортивних суден, прогулянкових суден та суден, які використовуються з метою туризму і відпочинку під прапорами іноземних держав на внутрішніх водних шляхах України здійснюється відповідно до правил, встановлених центральним органом виконавчої влади в галузі транспорту.

При плаванні на внутрішніх водних шляхах України на суднах, зазначених у частині другій цієї статті, повинні знаходитися документи, що підтверджують тип і призначення відповідного судна та правого його плавання під прапором держави, у якій зареєстровано судно.

Перелік портів відкритих для заходу суден під прапорами іноземних держав та перелік внутрішніх водних шляхів України на яких дозволено плавання таких суден, визначається центральним органом виконавчої влади в галузі транспорту".

2) Частину першу статті 92 викласти у такій новій редакції:

"З метою забезпечення безпеки мореплавства на підходах до морських портів, у межах вод цих портів, а також між морськими портами незалежно від прапора держави, під яким плаває судно, і форми власності судна проведення суден здійснюється виключно державними морськими лоцманами, за винятком суден, передбачених частиною другою статті 32 - 1 цього Кодексу".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набуває чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у двохмісячний строк з дня опублікування Закону:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади України прийнятих ними нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос