Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об общеобязательном государственном социальном страховании в связи с временной утратой трудоспособности и расходами, обусловленными погребением" (относительно сохранения страхового стажа застрахованным лицам, находящимся в отпуске по уходу за ребенком до достижения им трехлетнего возраста)

Проект закона Украины от 07.07.2011 № 8776
Дата рассмотрения: 07.07.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" (щодо збереження страхового стажу застрахованим особам, які знаходяться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)

Верховна Рада України постановляє:

I. У Законі України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 14, ст. 7 із наступними змінами):

1. Абзац другий частини першої статті 7 після слова "Період" доповнити словами "відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку".

II. Прикінцеві положення

Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 
В. ЛИТВИН

Опрос