Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно пребывания ребенка в заведениях общественного питания и сферы развлечений в ночное время)

Проект закона Украины от 05.07.2011 № 8750
Дата рассмотрения: 04.07.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо перебування дитини у закладах громадського харчування та сфери розваг у нічний час)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. Закон України "Про охорону дитинства" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, N 30, ст. 142 із наступними змінами) доповнити статтею 201 такого змісту:

"Стаття 201. Особливості перебування дитини у закладах в яких проводиться діяльність у сфері розваг та закладах громадського харчування

Дитина віком до 16 років з двадцять другої до шостої години може перебувати у закладах в яких проводиться діяльність у сфері розваг та закладах громадського харчування лише у присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини.

Власники та посадові особи закладів в яких проводиться діяльність у сфері розваг та закладів громадського харчування зобов'язані вживати заходів щодо недопущення у такі заклади з двадцять другої до шостої години дітей до 16 років, яких не супроводжують особи зазначені у частині першій цієї статті.

Власники закладів в яких проводиться діяльність у сфері розваг та закладів громадського харчування безпосередньо або через уповноважених ними посадових осіб мають право у період з двадцять другої до шостої години вимагати у відвідувачів таких закладів документів, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.".

2. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради Української РСР (ВВР) 1984, додаток до N 51, ст. 1122 із наступними змінами):

1) доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення статтею 1801 такого змісту:

"Стаття 1801. Порушення вимог щодо перебування дитини у закладах в яких проводиться діяльність у сфері розваг та закладах громадського харчування

Невиконання власниками чи посадовими особами закладів в яких проводиться діяльність у сфері розваг чи закладів громадського харчування вимог законодавства щодо недопущення у такі заклади з двадцять другої до шостої години дітей до 16 років без супроводу батьків або інших осіб визначених законодавством -

тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до п'ятидесяти неоподатковуваних мінімумів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке ж порушення -

тягне за собою накладення штрафу від п'ятидесяти до ста неоподатковуваних мінімумів громадян.";

2) частину першу статті 221 після слів і цифр "частиною третьою статті 178," доповнити словами і цифрами " статтею 1801,".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування.

2. Кабінету Міністрів України в трьохмісячний термін з дня опублікування цього Закону:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України 

В. ЛИТВИН 

Опрос