Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 5 Закона Украины "Об операциях с давальческим сырьем во внешнеэкономических отношениях" (относительно порядка оформления разрешительных документов)

Проект закона Украины от 23.06.2011 № 8716
Дата рассмотрения: 04.11.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 5 Закону України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах"

Верховна Рада України постановляє:

1. Частину дванадцяту статті 5 Закону України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., N 6, ст. 40; 2005 р., N 17-19, ст. 267; 2007 р., N 9, ст. 73; із змінами, внесеними Законом України від 23 грудня 2010 року N 2856-VI) доповнити абзацами такого змісту:

"Лист про погодження на вивезення за межі митної території України як давальницької сировини дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, їх відходів та брухту (далі - лист про погодження) видається суб'єкту господарювання Міністерством фінансів України безоплатно.

Строк видачі або надання письмового повідомлення про відмову у видачі листа про погодження суб'єкту господарювання становить 10 робочих днів з дня реєстрації в Міністерстві фінансів України документів, необхідних для його одержання.

Підставами для відмови у видачі листа про погодження є:

подання суб'єктом господарювання інформації та документів, необхідних для одержання погодження, не в повному обсязі та з порушенням норм законодавства України;

виявлення в документах, поданих суб'єктом господарювання, недостовірних відомостей;

неподання Міністерству фінансів України суб'єктом господарювання інформації про обсяги дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, що фактично вивезені за межі митної території України як давальницька сировина та ввезені в Україну у вигляді продукції, виготовленої з давальницької сировини за попередніми погодженнями, крім випадків, коли суб'єкт господарювання звертається за погодженням уперше;

неподання Міністерству фінансів України суб'єктом господарювання передбачених законодавством звітів про операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням;

рішення Кабінету Міністрів України про тимчасове обмеження або заборону вивезення окремих видів давальницької сировини за межі митної території України.

Відмова у видачі листа про погодження з підстав, не передбачених цим Законом, забороняється.

Строк дії листа про погодження становить не більш як 60 календарних днів з дати присвоєння йому вихідного реєстраційного номера у Міністерстві фінансів України".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

____________

Опрос