Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об операциях с давальческим сырьем во внешнеэкономических отношениях" (относительно уточнения отдельных положений)

Проект закона Украины от 23.06.2011 № 8715
Дата рассмотрения: 04.11.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах"

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., N 6, ст. 40) такі зміни:

1. У статті 1:

абзац шостий виключити;

в абзаці сьомому:

слова "по ТН ЗЕД" замінити словами "згідно з УКТ ЗЕД";

доповнити реченням такого змісту: "З урахуванням технологічних особливостей переробки Кабінет Міністрів України за поданням центрального органу виконавчої влади з питань економічної політики може відносити до операцій з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах окремі види операцій, якщо не відбувається зміна коду згідно з УКТ ЗЕД".

2. У статті 7:

у частині першій слова і цифру "належать до операцій з давальницькою сировиною, зазначених в абзаці шостому статті 1 цього Закону" замінити словами і цифрою "належать до операцій з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах, зазначених в абзаці сьомому статті 1 цього Закону ";

у частині другій слова " в абзаці шостому" замінити словами " в абзаці сьомому".

3. У тексті Закону слова "Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України" в усіх відмінках замінити словами "центральний орган виконавчої влади з питань економічної політики" у відповідному відмінку.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

затвердити нормативно-правові акти, що випливають із цього Закону;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;

розробити і затвердити порядок віднесення Кабінетом Міністрів України окремих видів операцій до операцій з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах у випадку, якщо не відбувається зміна коду УКТ ЗЕД.

____________

Опрос