Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об энергосбережении" (относительно оплаты государственной экспертизы по энергосбережению)

Проект закона Украины от 20.05.2011 № 8554
Дата рассмотрения: 20.05.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про енергозбереження" (щодо оплати державної експертизи з енергозбереження)

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до Закону України "Про енергозбереження" (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., N 30, ст. 283; 1999 р., N 34, ст. 274; 2005 р., N 20, ст. 278) такі зміни:

1) У статті 21:

Абзац другий після слів "споживанням паливно-енергетичних ресурсів" доповнити словами "а також для отримання пільг, передбачених податковим та/або митним законодавством; пріоритетного кредитування заходів щодо забезпечення раціонального використання та економії паливно-енергетичних ресурсів; отримання безповоротного асигнування, цільових державних та інших субсидій, субвенцій, дотацій для здійснення заходів з забезпечення енергозбереження за рахунок бюджетних коштів";

додати новий абзац такого змісту:

"Проведення державної експертизи з енергозбереження є платним. Вимоги до визначення вартості послуг з проведення державної експертизи з енергозбереження встановлюються Кабінетом Міністрів України".

2) У статті 23 абзац шостий викласти в наступній редакції:

"Державна експертиза з енергозбереження здійснюється органом (установою), уповноваженим на те Кабінетом Міністрів України, або органом, що здійснює державне управління в сфері енергозбереження, із обов'язковим залученням спеціалізованих експертних організацій (експертів), а інвестиційних програм і проектів будівництва - згідно із статтями 8 та 15 Закону України "Про інвестиційну діяльність".

3) У частині першій статті 26 слова "Державною інспекцією з енергозбереження" замінити словами "Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України".

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

3. Кабінету Міністрів України привести свої нормативно - правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

В. ЛИТВИН

Опрос