Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 13 Закона Украины "О государственной регистрации актов гражданского состояния" (относительно государственной регистрации рождения)

Проект закона Украины от 19.05.2011 № 8544
Дата рассмотрения: 19.05.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 13 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану"

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до статті 13 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., N 38, ст. 509) такі зміни:

1) частину четверту викласти в такій редакції:

"4. Підставою для проведення державної реєстрації народження дитини є визначені центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров'я документи, що підтверджують факт народження.

У разі народження дитини поза закладом охорони здоров'я документ, що підтверджує факт народження, видає заклад охорони здоров'я, який проводив огляд матері та дитини. У разі коли заклад охорони здоров'я не проводив огляд матері та дитини, документ, що підтверджує факт народження, видає медична консультаційна комісія в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Порядок утворення медичної консультаційної комісії та положення про неї затверджується центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров'я.

Медична консультаційна комісія видає документ про народження у разі встановлення факту народження жінкою дитини.

У разі відсутності документа закладу охорони здоров'я або медичної консультаційної комісії, що підтверджує факт народження, підставою для проведення державної реєстрації актів цивільного стану є рішення суду про встановлення факту народження.";

2) частину дев'яту виключити.

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос