Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно установления уголовной ответственности за препятствование деятельности органов государственной контрольно-ревизионной службы Украины)

Проект закона Украины от 19.05.2011 № 8540
Дата рассмотрения: 19.05.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за перешкоджання діяльності органів державної контрольно-ревізійної служби України)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. В Кримінально-процесуальному кодексі України (Відомості Верховної Ради УРСР, 12.01.61, N 2, стор. 15) у частині першій статті 112 після цифр "342" додати цифри "3421".

2. В Кримінальному кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 25, ст. 131):

1) доповнити Особливу частину статтею 3421 такого змісту:

"Стаття 3421. Незаконне перешкоджання виконанню службових обов'язків працівниками органів державної контрольно-ревізійної служби України

Перешкоджання виконанню службових обов'язків працівниками органів державної контрольно-ревізійної служби України -

карається штрафом від п'ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців.

Примітка: в даній статті під перешкоджанням слід розуміти недопущення працівників органів державної контрольно-ревізійної служби до проведення державного фінансового контролю, ненадання необхідних для перевірки документів, вчинення інших дій або бездіяльність, що унеможливлюють (перешкоджають) виконанню службових обов'язків працівником органу державної контрольно-ревізійної служби.";

2) у статті 343 доповнити назву статті та першу частину, після слів "працівника державної виконавчої служби", словами "працівника органу державної контрольно-ревізійної служби".

3. В Законі України "Про державну контрольно-ревізійну службу в України" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 13, ст. 110) частину четверту статті 15 викласти в такій редакції:

"Втручання в діяльність працівника державної контрольно-ревізійної служби або перешкоджання здійсненню такої діяльності тягнуть за собою відповідальність, передбачену законодавчими актами".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дати його опублікування

2. Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України 

В. М. Литвин  

Опрос