Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об охране труда"

Проект закона Украины от 12.05.2011 № 8484
Дата рассмотрения: 06.09.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про охорону праці"

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до Закону України "Про охорону праці" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., N 2, ст. 10 із наступними змінами) такі зміни:

1. У частині третій статті 11, частині першій статті 15, частині другій статті 16, частинах третій, п'ятій та восьмій статті 18, частині четвертій статті 23, частині першій статті 28 слова "центральний орган виконавчої влади з питань нагляду за охороною праці" та "центральний орган виконавчої влади з нагляду за охороною праці" в усіх відмінках замінити словами "центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони праці" у відповідному відмінку.

2. У частинах третій, четвертій, десятій, абзаці першому частини одинадцятої, абзаці сьомому частини дванадцятої, частинах шістнадцятій вісімнадцятій статті 21, абзаці третьому частини першої статті 31, абзаці першому частини четвертої і частині п'ятій статті 33, абзаці другому частини першої статті 38, у назві та частинах першій, другій і третій статті 39, у назві та частині першій статті 40 слова "центральний орган виконавчої влади з нагляду за охороною праці" в усіх відмінках замінити словами "центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці" у відповідному відмінку.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

____________

Опрос