Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственной службе

Проект закона Украины от 25.03.2011 № 8306
Дата рассмотрения: 07.07.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про державну службу

(у зв'язку із зауваженнями Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України)

Стаття 7. Державне управління у сфері державної служби

1. Державне регулювання та проведення державної політики у сфері державної служби здійснюється спеціально уповноваженим державним органом з питань державної служби.

2. Контроль за додержанням в органах державної влади цього Закону та інших актів законодавства про державну службу здійснюється спеціально уповноваженим державним органом з питань державної служби у межах його повноважень.

Стаття 49. Пенсійне забезпечення державного службовця

16. Державний службовець, звільнений з державної служби у зв'язку з засудженням до обмеження або позбавлення волі за умисний злочин, вчинений з використанням службового становища, позбавляється права на призначення пенсії, передбаченої цією статтею.

У разі, якщо особі, зазначеній в абзаці першому цієї частини, вже призначено пенсію відповідно до цього Закону або законодавства про державну службу, що діяло раніше, виплата такої пенсії припиняється з дня набрання рішенням суду законної сили.

РОЗДІЛ IX
ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ

9. "За державними службовцями, які на день набрання чинності цим Законом перебувають у відставці відповідно до статті 31 Закону України "Про державну службу" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 52, ст. 490), зберігаються гарантії, передбачені цією статтею.

____________

Опрос