Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О судоустройстве и статусе судей" (относительно совершенствования порядка обнародования налоговой декларации судьи)

Проект закона Украины от 23.03.2011 № 8288
Дата рассмотрения: 23.03.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо вдосконалення порядку оприлюднення податкової декларації судді)

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2010, N 41-42, N 43, N 44-45, ст. 529) такі зміни:

1) у статті 54:

пункт 7 частини четвертої викласти в такій редакції:

"7) подавати відомості про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, у тому числі за кордоном, за минулий рік у порядку, встановленому законом.";

частину п'яту викласти в такій редакції:

"5. Судді подають відомості, визначені Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", за місцем роботи. Голова та судді Верховного Суду України, голови та судді вищих спеціалізованих судів України також подають зазначені відомості до Державної судової адміністрації України у десятиденний строк з дня їх подання за місцем роботи для офіційного оприлюднення на офіційному веб-порталі судової влади. При цьому не підлягають оприлюдненню відомості про: місце проживання судді, місце знаходження нерухомого майна, а також прізвище, ім'я, по батькові членів його сім'ї."

2) Пункт 6 частини першої статті 83 викласти в такій редакції:

"6) неподання або несвоєчасне подання відомостей, визначених частиною п'ятою статті 54 цього Закону, а також подання завідомо неправдивих відомостей."

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос