Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О первоочередных мерах по предупреждению повышения цен и тарифов на жилищно-коммунальные услуги

Проект закона Украины от 25.02.2011 № 8162
Дата рассмотрения: 25.02.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про першочергові заходи щодо запобігання підвищенню цін і тарифів на житлово-комунальні послуги

Верховна Рада України постановляє:

Стаття 1. До погашення заборгованості із виплат заробітної плати та інших грошових виплат населенню, запровадити мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію.

Житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію оплачуються населенням за цінами і тарифами, встановленими Національною комісією з питань регулювання електроенергетики і органами місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень, за станом на 1 лютого 2011 року.

Стаття 2. У зв'язку з невиконанням державою зобов'язань щодо виплати заробітної плати та інших грошових виплат населенню забороняється нараховувати по розрахунках з 1 січня 2011 року та стягувати з громадян України пеню за несвоєчасне внесення квартирної плати та за житлово-комунальні послуги (водопостачання, газ, електрична енергія, теплова енергія, водовідведення, утримання і експлуатація житла та прибудинкових територій, сміттєзбирання, ліфтове господарство).

Кошти, стягнені з громадян України у вигляді пені по розрахунках за житлово-комунальні послуги за період з 1 січня 2011 року, зараховуються в майбутні платежі за житлово-комунальні послуги.

Стаття 3. Дія статті 2 цього Закону поширюється на час до усунення Кабінетом Міністрів України причин, зазначених у статті 2, і прийняття відповідного рішення Верховною Радою України.

Прикінцеві положення

1. Цей Закон набуває чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос