Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые кодексы Украины (относительно ответственности за пропаганду тоталитарной идеологии и практики коммунизма, нацизма, фашизма)

Проект закона Украины от 28.02.2011 № 8149-1
Дата рассмотрения: 28.02.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких кодексів України (щодо відповідальності за пропаганду тоталітарної ідеології та практики комунізму, нацизму, фашизму)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. Доповнити Кримінальний кодекс України (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2001, N 25-26, ст. 131) статтею 4361 такого змісту:

"Стаття 4361

1. Пропаганда, публічне схвалення тоталітарної ідеології та практики комунізму, нацизму, фашизму, а також заклики і практичні дії, спрямовані на таку пропаганду, заперечення чи виправдання злочинів проти людяності -

карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

2. Виготовлення матеріалів, спрямованих на пропаганду тоталітарної ідеології та практики комунізму, нацизму, фашизму, або розповсюдження таких матеріалів -

карається штрафом від ста до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до одного року".

2. Частину третю статті 112 Кримінально-процесуального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 1961 р., N 2, ст. 15) після цифр "436" доповнити цифрами "4361".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос