Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об индустриальном (промышленном) парке на территории промышленной площадки ОАО АК "Свема" в городе Шостка Сумской области

Проект закона Украины от 17.02.2011 № 8125
Дата рассмотрения: 17.02.2011 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про індустріальний (промисловий) парк на території промислової площадки ВАТ АК "Свема" в місті Шостка Сумської області

Цей Закон визначає правові і організаційні засади створення індустріального (промислового) парку на території промислової площадки ВАТ АК "Свема" в місті Шостка Сумської області.

Стаття 1. Мета створення індустріального (промислового) парку на території промислової площадки ВАТ АК "Свема" в місті Шостка Сумської області - прискорення структурної перебудови, забезпечення економічного розвитку території, активізації інвестиційної та інноваційної діяльності, створення нових робочих місць, розвиток сучасної інфраструктури.

Стаття 2. Індустріальний (промисловий) парк "Свема" (далі - промисловий парк) створюється на території промислової площадки ВАТ АК "Свема" в місті Шостка Сумської області з 1 травня 2011 року строком на 30 років.

Стаття 3. Особливості дії законодавства України на час створення та діяльності промислового парку

Органи місцевого самоврядування, органи виконавчої та судової влади, здійснюючи свої функції на території промислового парку, керуються законодавством України з урахуванням особливостей, передбачених цим законом.

До повноважень виконавчого комітету Шосткінської міської ради, крім передбачених законами України, належить також:

визначення меж промислового парку, що співпадають з території ВАТ АК "Свема";

розгляд та схвалення інвестиційних проектів у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;

укладення та реєстрація договорів (контрактів) із суб'єктами господарювання, що реалізують інвестиційні проекти на території промислового парку;

надання Міністерству економічного розвитку і торгівлі України інформації про наслідки діяльності промислового парку.

Стаття 4. Пільги, пов'язані з діяльністю промислового парку

Реалізація інвестиційних проектів у рамках промислового парку передбачає звільнення від обкладення ввізним митом та податком на додану вартість устаткування, обладнання та комплектуючих виробів до них (крім підакцизних товарів) під час їх ввезення в Україну з метою використання виключно для реалізації інвестиційних проектів.

У разі нецільового використання зазначених устаткування, обладнання та комплектуючих виробів до них (крім підакцизних товарів) платник податку зобов'язаний збільшити податкове зобов'язання за наслідками податкового періоду, в якому відбулося таке порушення, на суму податку на додану вартість, що мала б бути сплачена при ввезенні (пересиланні) на митну територію України таких товарів, а також сплатити пеню, нараховану на таку суму податку, виходячи з 120 відсотків облікової ставки Національного банку України, що діяла на день збільшення податкового зобов'язання, за період від дати ввезення таких товарів на митну територію України до дати збільшення податкового зобов'язання, а також сплатити ввізне мито згідно з чинним законодавством.

Суб'єкти підприємницької діяльності, що реалізують інвестиційні проекти, щомісяця складають і подають звіт про цільове використання ними ввезених устаткування, обладнання та комплектуючих виробів до них відповідно до порядку, встановленого Державною податковою службою України та Державною митною службою України.

Перелік та обсяги ввезення на митну територію України зазначених устаткування (обладнання) та комплектуючих до них є невід'ємною частиною інвестиційного проекту.

Пільга, передбачена цією статтею, надається суб'єктам господарювання, що здійснюють свою діяльність на території промислового парку, і за укладеним з виконавчим комітетом Шосткінської міської ради договором (контрактом) реалізують на території промислового парку інвестиційні проекти кошторисною вартістю не менше 50 тис. доларів США. Зазначена пільга застосовується з моменту укладення суб'єктом господарювання договору (контракту) щодо реалізації інвестиційного проекту на території промислового парку з виконавчим комітетом Шосткінської міської ради.

Стаття 5. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити в межах своїх повноважень видання нормативно-правових актів, передбачених цим Законом;

подати пропозиції щодо приведення законодавчих актів України у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос