Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс административного судопроизводства Украины (относительно сроков обращения в суд)

Проект закона Украины от 15.12.2010 № 7467
Дата рассмотрения: 15.12.2010 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо строків звернення до суду)

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до Кодексу адміністративного судочинства України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2005, N 35-36, N 37, ст. 446 з наступними змінами) такі зміни:

1) у статті 99:

а) у частині другій слово "шестимісячний" замінити словом "річний";

б) доповнити частиною шостою такого змісту:

"6. Для звернення до адміністративного суду щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень з приводу обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг встановлюється трьохрічний строк".

2) Розділ VII "Прикінцеві та перехідні положення" доповнити новим пунктом 111 такого змісту:

"111. Фізичні особи, права, свободи та інтереси яких були порушені в період з 10 березня 2010 року до 9 вересня 2010 року, мають право на звернення до адміністративного суду з приводу обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг протягом трирічного строку з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів".

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос