Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 9 Закона Украины "О порядке направления подразделений Вооруженных Сил Украины в другие государства" (относительно комплектования состава подразделений)

Проект закона Украины от 02.12.2010 № 7415
Дата рассмотрения: 02.12.2010 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про порядок направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав"

Верховна Рада України постановляє:

1. Статтю 9 Закону України "Про порядок направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав" (Відомості Верховної Ради України, 2000 p., N 19, ст. 144) викласти в такій редакції:

"Стаття 9. Порядок комплектування підрозділів Збройних Сил України, що направляються до інших держав

Комплектування посад в підрозділах Збройних Сил України, що направляються до інших держав для участі в міжнародних миротворчих операціях у складі миротворчих контингентів, здійснюється виключно у добровільному порядку.

З військовослужбовцем, який проходить службу за контрактом та направляється до іншої держави для участі в міжнародних миротворчих операціях у складі миротворчих контингентів, підписується додаток до укладеного з ним контракту про проходження військової служби, в якому зазначаються умови та порядок проходження військової служби у складі підрозділу, що направляється до іншої держави, і який є невід'ємною частиною даного контракту.

Безперервний строк служби осіб військового і роботи цивільного персоналу у складі підрозділів Збройних Сил України, направлених до іншої держави, не може перевищувати одного року.".

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос