Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2010 год" (относительно предоставления субвенции из государственного бюджета местным бюджетам на погашение задолженности по разнице в тарифах на тепловую энергию)

Проект закона Украины от 23.11.2010 № 7398
Дата рассмотрения: 23.11.2010 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., NN 22 - 25, ст. 263) такі зміни:

1. Доповнити статтю 6 пунктом 52 такого змісту:

"52) надходження податку на додану вартість при здійсненні митного оформлення природного газу, ввезеного на митну територію України у минулих періодах.";

2. Доповнити Закон статтею 90 такого змісту:

"Стаття 90. Установити, що перерахування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію що вироблялась, транспортувалась та постачалась населенню, яка виникла в зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії, тарифам, що затверджувалися або погоджувалися відповідними органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, здійснюється у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, за рахунок надходжень, визначених пунктом 52 статті 6 цього Закону.

Розрахунки з різниці в тарифах на теплову енергію, що вироблялась, транспортувалась та постачалась населенню, з місцевих бюджетів може здійснюватись за рахунок належних їм додаткових податкових зобов'язань, які виникають у результаті виконання цієї статті.".

3. Внести зміни до додатків N 1 і N 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" відповідно до додатків N 1 і N 2 до цього Закону.

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України 

В. Литвин 

Опрос