Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статьи 19 и 20 Закона Украины "Об основах социальной защищенности инвалидов в Украине" (относительно контроля за выполнением норматива рабочих мест)

Проект закона Украины от 18.11.2010 № 7379
Дата рассмотрения: 18.11.2010 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статей 19 і 20 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні"

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., N 21, ст. 252; Відомості Верховної Ради України, 2006 р., N 2-3, ст. 35, N 32, ст. 271) такі зміни:

1) у статті 19:

у частині сьомій слова "та сплати ними адміністративно-господарських санкцій" виключити;

частину восьму викласти в такій редакції:

"З метою здійснення контролю за виконанням нормативу робочих місць, передбаченого частиною першою цієї статті, утворений Кабінетом Міністрів України в установленому законом порядку орган з питань нагляду за додержанням вимог законодавства про працю та його територіальні органи проводять перевірку підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських організацій інвалідів, фізичних осіб, які використовують найману працю, щодо їх реєстрації у Фонді соціального захисту інвалідів, подання ними звітів про зайнятість та працевлаштування інвалідів, виконання нормативу робочих місць, призначених для працевлаштування інвалідів, у тому числі шляхом зарахування, в установленому Кабінетом Міністрів України порядку.";

2) у статті 20:

у частині п'ятій слово "господарського" виключити;

у частині шостій:

в абзаці четвертому слово "непрацюючих" виключити;

абзац п'ятий після слів "з метою" доповнити словами "збереження або";

частину восьму після слова "обліку" доповнити словами "та контролю за їх сплатою, який здійснюється зазначеними відділеннями".

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос