Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О сборе и учете единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование" (относительно лиц, избравших упрощенную систему налогообложения)

Проект закона Украины от 15.11.2010 № 7364
Дата рассмотрения: 15.11.2010 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо осіб, які обрали спрощену систему оподаткування)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 61, ст. 13) такі зміни:

1. У пункті четвертому частини першої статті 4 слова "в тому числі ті" замінити словами "окрім тих";

2. У частині першій статті 7:

у пункті 2 слова "(крім фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування)" вилучити;

пункт 3 викласти у такій редакції:

"3) для платників, які обрали спрощену систему оподаткування, і беруть добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування - на суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе та членів сім'ї, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. Добровільна сплата внесків до солідарної системи державного пенсійного страхування зазначеними особами є умовою зарахування стажу їх підприємницької діяльності до страхового стажу для обчислення розміру пенсії за віком, пропорційно до суми здійсненого внеску відносно мінімального розміру страхового внеску".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2011 року.

2. Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос