Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об особенностях осуществления закупок за государственные средства телекоммуникационных услуг, в том числе по трансляции радио- и телесигналов для распространения радио- и телепрограмм (за исключением услуг мобильной связи и услуг доступа к Интернету)

Проект закона Украины от 12.11.2010 № 7363
Дата рассмотрения: 12.11.2010 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про особливості здійснення закупівель за державні кошти телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів для розповсюдження радіо- та телепрограм (за винятком послуг мобільного зв'язку та послуг доступу до Інтернету)

Цей Закон визначає особливості правового регулювання здійснення закупівель за державні кошти телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів для розповсюдження радіо- та телепрограм (за винятком послуг мобільного зв'язку та послуг доступу до Інтернету) (далі - телекомунікаційні послуги).

Стаття 1. Визначення основних термінів

1. У цьому Законі терміни вживаються у значеннях, визначених у Законах України "Про здійснення державних закупівель", "Про телекомунікації" та "Про телебачення і радіомовлення".

Стаття 2. Закупівлі телекомунікаційних послуг

1. Без застосування процедури державних закупівель здійснюються закупівлі загальнодоступних (універсальних) телекомунікаційних послуг, телекомунікаційних послуг міжміського та міжнародного зв'язку, які неможливо отримати без надання загальнодоступних (універсальних) телекомунікаційних послуг та телекомунікаційних послуг для потреб телерадіомовлення. Закупівлі цих послуг здійснюється шляхом укладання договорів (контрактів).

2. У випадках, що не передбачені частиною першою цієї статті, закупівлі телекомунікаційних послуг за державні кошти здійснюються відповідно до Закону України "Про здійснення державних закупівель".

Стаття 3. Прикінцеві положення

1. Внести до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 49, ст. 1603) таку зміну:

викласти абзац п'ятий частини четвертої у такій редакції:

"телекомунікаційні послуги, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів для розповсюдження радіо- та телепрограм (за винятком послуг мобільного зв'язку та послуг доступу до Інтернету)".

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

3. До приведення законодавства України у відповідність із цим Законом закони та інші нормативно-правові акти застосовуються в частині, що не суперечать цьому Закону.

4. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня набрання чинності цим Законом забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їхніх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України 

В. Литвин  

Опрос