Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об особенностях осуществления закупок за государственные средства услуг почтовой связи, почтовых марок и маркированных конвертов (почтовых карточек)

Проект закона Украины от 12.11.2010 № 7362
Дата рассмотрения: 12.11.2010 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про особливості здійснення закупівель за державні кошти послуг поштового зв'язку, поштових марок і маркованих конвертів (поштових карток)

Цей Закон визначає особливості здійснення закупівель за державні кошти послуг поштового зв'язку, поштових марок і маркованих конвертів (поштових карток).

Стаття 1. Визначення основних термінів

Основні терміни, що вживаються в цьому Законі, мають таке значення:

поштова марка - державний знак, виготовлений у встановленому законодавством порядку із зазначенням номінальної вартості та держави, який є засобом оплати послуг поштового зв'язку, що надаються національним оператором;

маркований конверт, маркована картка - поштовий конверт, бланк поштової картки, виготовлені за встановленим стандартом із надрукованою на них поштовою маркою;

поштовий конверт (поштова картка) з оригінальною маркою - конверт (картка), на якому (якій) надрукована поштова марка, що окремо не видавалася.

Інші терміни вживаються в цьому Законі в значеннях, визначених в Законах України "Про здійснення державних закупівель" та "Про поштовий зв'язок".

Стаття 2. Сфера дії Закону

Положення цього Закону поширюються на правовідносини, пов'язані з закупівлею за державні кошти послуг поштового зв'язку, поштових марок і маркованих конвертів (поштових карток).

Стаття 3. Здійснення закупівлі за державні кошти послуг поштового зв'язку

1. Замовники здійснюють закупівлю універсальних послуг поштового зв'язку (послуги з пересилання поштових карток, листів, бандеролей, секограм - простих та рекомендованих та посилок без оголошеної цінності масою до 10 кілограмів) без застосування процедур закупівлі.

2. Замовники здійснюють закупівлю інших послуг поштового зв'язку відповідно до норм Закону України "Про здійснення державних закупівель".

Стаття 4. Здійснення закупівлі за державні кошти поштових марок і маркованих конвертів (поштових карток)

Замовники здійснюють закупівлю поштових марок і маркованих конвертів (поштових карток) без застосування процедур закупівлі.

Стаття 5. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. До приведення законодавства України у відповідність із цим Законом закони та інші нормативно-правові акти застосовуються у частині, що не суперечать цьому Закону.

3. Кабінету Міністрів України в місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їхніх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України 

В. Литвин  

Опрос