Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в подпункт 1 пункта 2 Раздела II "Заключительные положения" Закона Украины "О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно упрощения условий ведения бизнеса в Украине"

Проект закона Украины от 08.07.2010 № 6685
Дата рассмотрения: 08.07.2010 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до підпункту 1 пункту 2 Розділу II "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні"

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні" (Відомості Верховної Ради України від 05.03.2010 - 2010 р., N 9, ст. 253, ст. 76), а саме:

1. Підпункт 1 пункту 2 доповнити абзацом такого змісту "здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів (земля, надра, поверхневі води, атмосферне повітря, тваринний та рослинний світ), поводження з відходами (крім поводження з радіоактивними відходами), небезпечними хімічними речовинами, пестицидами та агрохімікатами".

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади України їх нормативно-правових актів, що не відповідають цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос