Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 2 Закона Украины "Об основных началах государственного надзора (контроля) в сфере хозяйственной деятельности" (относительно осуществления государственного надзора в сфере охраны окружающей среды)

Проект закона Украины от 08.07.2010 № 6676
Дата рассмотрения: 08.07.2010 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 2 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності"

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (Відомості Верховної Ради України від 20.06.07 - 2007 р., N 29, ст. 1001, ст. 389), а саме:

1. Статтю 2 після слів "прокурорського нагляду" доповнити словами "та державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів (земля, надра, поверхневі води, атмосферне повітря, тваринний та рослинний світ), поводження з відходами (крім поводження з радіоактивними відходами), небезпечними хімічними речовинами, пестицидами та агрохімікатами".

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади України їх нормативно-правових актів, що не відповідають цьому Закону.

 

Голова
Верховної Ради України 

 
В. Литвин
 

Опрос