Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 24 Закона Украины "О научной и научно-технической деятельности" (относительно представления и оформления документов для назначения пенсий)

Проект закона Украины от 07.07.2010 № 6675
Дата рассмотрения: 07.07.2010 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність"

Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., N 2-3, ст. 20; 2006 р., N 47, ст. 463) після частини двадцять п'ятої доповнити новою частиною такого змісту:

"Заява про призначення (перерахунок) пенсії та інші необхідні документи подаються до територіального органу Пенсійного фонду України або до уповноваженого ним органу чи уповноваженій особі в порядку, визначеному правлінням Пенсійного фонду України за погодженням із спеціально уповноваженими центральними органами виконавчої влади у сфері праці та соціальної політики, у сфері освіти і науки та у сфері наукової, науково-технічної діяльності та трансферу технологій, особисто або через представника, який діє на підставі виданої йому довіреності, посвідченої нотаріально.".

У зв'язку з цим частини двадцять шосту - тридцять першу вважати відповідно частинами двадцять сьомою - тридцять другою.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня опублікування цього Закону забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади власних нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос