Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об акционерных обществах" (относительно изменения сроков приведения в соответствие с нормами Закона Устава и других внутренних положений акционерных обществ, созданных до вступления в силу этого Закона)

Проект закона Украины от 15.04.2010 № 6293-1
Дата рассмотрения: 15.04.2010 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо зміни строків приведення у відповідність з нормами Закону Статуту та інших внутрішніх положень акціонерних товариств, створених до набрання чинності цього Закону)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про акціонерні товариства" (Відомості Верховної Ради України, 2008, N 50-51, ст. 384) наступні зміни:

1. Пункт перший розділу XVII "Прикінцеві та перехідні положення" викласти в наступній редакції:

"1. Цей Закон набирає чинності через шість місяців з дня його опублікування, крім другого речення частини другої статті 20, яке набирає чинності через чотири роки з дня опублікування цього Закону".

2. Пункт другий розділу XVII "Прикінцеві та перехідні положення" викласти в наступній редакції:

"2. Через чотири роки з дня набрання чинності цим Законом втрачають чинність статті 1 - 49 Закону України "Про господарські товариства" (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., N 49, ст. 682) у частині, що стосується акціонерних товариств".

3. Пункт п'ятий розділу XVII "Прикінцеві та перехідні положення" викласти в наступній редакції:

"5. Статути та інші внутрішні положення акціонерних товариств, створених до набрання чинності цим Законом, підлягають приведенню у відповідність з нормами цього Закону не пізніше ніж протягом чотирьох років з дня набрання чинності цим Законом.".

 

Голова
Верховної Ради України

 
В. М. Литвин

Опрос