Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс административного судопроизводства Украины относительно подсудности и особенностей осуществления по отдельным категориям административных дел

Проект закона Украины от 31.03.2010 № 6247
Дата рассмотрения: 31.03.2010 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо підсудності та особливостей провадження по окремих категоріях адміністративних справ

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Кодексу адміністративного судочинства України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2005, N 35-36, N 37, ст.446) такі зміни:

1. Частину другу статті 18 після слів "Автономної Республіки Крим" та перед словами "їх посадова чи службова особа" доповнити словами "обласна рада, Київська або Севастопольська міська рада".

2. Доповнити Кодекс статтею 171-1 такого змісту:

"Стаття 171-1 Особливості провадження у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності

1. Адміністративна справа з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності вирішується місцевими загальними судами як адміністративними судами протягом п'яти днів після відкриття провадження у справі. У виняткових випадках з урахуванням особливостей розгляду справи суд ухвалою може подовжити розгляд справи, але не більш як на п'ять днів.

2. Рішення місцевого загального суду як адміністративного суду у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності є остаточним і оскарженню не підлягає."

3. Частину першу статті 185 доповнити словами "крім випадків, встановлених цим Кодексом".

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Після набрання чинності цим Законом місцеві загальні суди як адміністративні суди завершують розгляд справ, в яких однією із сторін є обласна рада, Київська або Севастопольська міська рада і провадження в яких було відкрито.

3. Адміністративні позови, подані до набрання чинності цим Законом до місцевих загальних судів як адміністративних судів по справах, в яких однією із сторін є обласна рада, Київська або Севастопольська міська рада, і за якими провадження не було відкрито, передаються окружним адміністративним судам для прийняття відповідних рішень у порядку, встановленому цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос