Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс административного судопроизводства Украины относительно образования Окружного административного суда города Киева и Киевской области вместо соответствующих административных судов в городе Киеве и Киевской области

Проект закона Украины от 02.03.2010 № 6126
Дата рассмотрения: 02.03.2010 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо утворення Окружного адміністративного суду міста Києва та Київської області замість відповідних адміністративних судів у місті Києві та Київській області

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Кодексу адміністративного судочинства України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2005, N 35-36, N 37, ст. 446) такі зміни:

1. В частині третій статті 19 слова "окружним адміністративним судом, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто Київ" замінити словами "Окружним адміністративним судом міста Києва та Київської області.".

2. В частині третій статті 20 слова "окружного адміністративного суду, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто Київ" замінити словами "Окружного адміністративного суду міста Києва та Київської області".

3. В частині третій статті 175 слова "окружного адміністративного суду, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто Київ" замінити словами "Окружного адміністративного суду міста Києва та Київської області".

4. В частині першій статті 180 слова "окружного адміністративного суду, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто Київ" замінити словами "Окружного адміністративного суду міста Києва та Київської області".

Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через два місяці з дня його опублікування.

2. Голова, заступник голови Окружного адміністративного суду міста Києва та Київської області призначаються на посади в порядку, встановленому законом. До призначення голови Окружного адміністративного суду міста Києва та Київської області його обов'язки виконує перший призначений (обраний) до цього суду суддя.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос