Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О выборах депутатов Верховной Рады Автономной Республики Крым, местных советов и сельских, поселковых, городских голов" (относительно территориальных избирательных комиссий)

Проект закона Украины от 18.02.2010 № 6088
Дата рассмотрения: 18.02.2010 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо територіальних виборчих комісій)

З метою сприяння реалізації громадянами своїх виборчих прав Верховна Рада України постановляє:

1. Внести зміни до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 30-31, ст. 382; 2005 р., N 35-36, ст. 446; 2006 р., N 5-6, ст. 75, N 10-11, ст. 97, ст. 98, N 33, ст. 284; 2007 р., N 13, ст. 134) такі зміни:

1) у статті 201

а) після частини третьої доповнити статтю новою частиною такого змісту:

"4. До складу територіальної виборчої комісії для підготовки та проведення чергових місцевих виборів на території відповідного виборчого округу в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці не можуть входити особи, що входили до складу попередньої територіальної виборчої комісії на території цього виборчого округу в межах цієї адміністративно-територіальної одиниці"

б) У зв'язку з цим частини четверту - шосту статті 201 вважати відповідно частинами п'ятою - сьомою статті 201

2) у статті 21

а) частину 1 після слів "не пізніш як за 90 днів до дня виборів" доповнити словами: "та не раніш як за 95 днів до дня виборів"

б) у частині 1 останнє речення доповнити словами: "та реєструються в апараті відповідної ради у спеціальному журналі реєстрації подань керівних органів місцевих організацій партій до складу територіальної комісії із присвоєнням порядкового номеру, за яким подання зареєстроване в такому журналі."

в) після частини першої доповнити статтю новою частиною такого змісту:

"2. Для підготовки та проведення чергових місцевих виборів відповідною сільською, селищною, міською, районною у місті, районною, обласною радою, Верховною Радою Автономної Республіки Крим відповідно до Конституції України, цього та інших законів України не пізніш як за 90 днів до дня виборів та не раніш як за 95 днів до дня виборів формується територіальна виборча комісія у новому складі у порядку передбаченому частиною 1 цієї статті. При цьому повноваження попереднього складу територіальної виборчої комісії припиняються, а така виборча комісія ліквідується у встановленому законодавством порядку."

г) У зв'язку з цим частини другу - чотирнадцяту статті 21 вважати відповідно частинами третьою - п'ятнадцятою статті 21.

д) частину 12 доповнити реченням такого змісту "При проведенні чергових місцевих виборів, порядок жеребкування підлягає перегляду та приведенню у відповідність до чинного на момент проведення виборів законодавства України."

3) у статті 28

а) після частини першої доповнити статтю новою частиною такого змісту:

"2. Повноваження усього складу територіальної виборчої комісії припиняються з моменту формування територіальної виборчої комісії у новому складі у відповідності до частини 2 статті 21 цього Закону".

б) У зв'язку з цим частини другу - восьму статті 28 вважати відповідно частинами третьою - дев'ятою статті 28.

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос