Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О планировании и застройке территорий" (относительно зданий учебных заведений и заведений культуры, физической культуры и спорта, медицинского и оздоровительного назначения)

Проект закона Украины от 01.04.2010 № 6023
Дата рассмотрения: 01.04.2010 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про планування і забудову територій" (щодо будівель закладів освіти та культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до статті 271 Закону України "Про планування і забудову територій" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., N 31, ст. 250; 2008 р., N 48, ст. 358; 2009 р., N 19, ст. 257; 2009 р., N 44, ст. 656) такі зміни:

1) частину четверту доповнити абзацом третім такого змісту: "будівель закладів освіти та культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення";

2) у частині сьомій:

у абзаці другому слова у дужках "крім будівель закладів культури та освіти, медичного і оздоровчого призначення" виключити;

у абзаці третьому слова "будівель закладів культури та освіти, медичного і оздоровчого призначення" виключити.

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності через два місяці з дня його опублікування, але не раніше 1 січня 2011 року.

2. Закони та інші нормативно-правові акти, прийняті до набрання чинності цим Законом, діють у частині, що не суперечить цьому Закону.

3. Положення цього Закону щодо звільнення замовників будівництва будівель закладів освіти та культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення від пайової участі (внеску) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів поширюються також на випадки, коли органами місцевого самоврядування прийнято рішення про встановлення замовникам будівництва будівель закладів освіти та культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення розміру пайової участі (внеску) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів, але на момент набрання чинності цим Законом не укладено відповідний договір про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.

3. Кабінету Міністрів України до набрання чинності цим Законом:

затвердити перелік видів закладів освіти та культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення, замовники будівництва яких звільняються від пайової участі (внеску) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом та забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос