Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 1 Закона Украины "О государственной поддержке и особенностях функционирования детских центров "Артек" и "Молодая гвардия"

Проект закона Украины от 18.01.2010 № 5527
Дата рассмотрения: 03.03.2010 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія"

Верховна Рада України постановляє:

1. Частину першу статті 1 Закону України "Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" (Відомості Верховної Ради України, 2009 р., N 26, ст. 319) викласти в такій редакції:

"1. "Міжнародний дитячий центр "Артек" (далі дитячий центр "Артек") і "Український дитячий центр "Молода гвардія" (далі дитячий центр "Молода гвардія") є державними підприємствами і відносяться до сфери управління центрального органу виконавчої влади, визначеного Кабінетом Міністрів України.

Держава забезпечує підтримку державних підприємств "Міжнародний дитячий центр "Артек" і "Український дитячий центр "Молода гвардія" як закладів оздоровлення і відпочинку дітей загальнодержавного значення шляхом установлення пільг з оподаткування, визначення особливостей правового режиму майна, закріпленого за цими дитячими центрами на праві господарського відання, та земельних ділянок, наданих їм у постійне користування".

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова
Верховної Ради України

 
В. Литвин

Опрос