Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 8 Закона Украины "Об обеспечении организационно-правовых условий социальной защиты детей-сирот и детей, лишенных родительского попечения"

Проект закона Украины от 07.09.2009 № 5102
Дата рассмотрения: 07.09.2009 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"

Верховна Рада України постановляє:

1. Частини четверту і сьому статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., N 6, ст. 147; 2006 р., N 49, ст. 484) викласти в такій редакції:

"Дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа, які навчаються, крім повного державного забезпечення виплачується стипендія в розмірі, що встановлюється Кабінетом Міністрів України, а також 100 відсотків заробітної плати, нарахованої в період виробничого навчання та виробничої практики.";

"Випускники навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також особи з їх числа забезпечуються за рахунок навчального закладу або відповідної установи органів праці та соціального захисту населення одягом і взуттям, а при працевлаштуванні одноразовою грошовою допомогою. Нормативи забезпечення одягом і взуттям та розмір одноразової грошової допомоги при працевлаштуванні встановлюються Кабінетом Міністрів України. За бажанням випускників навчальних закладів їм може бути видана грошова компенсація в розмірі, необхідному для придбання одягу і взуття.".

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

____________

Опрос